Siparişin Alınması : Müşteri tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan www.ekonomiktoner.com sitesi üzerinden verecektir.  Sipariş esnasında girilen bilgiler Büro Kırtasiye tarafından kayıt altında tutulacak ve yapılan satışın tutanağı olacaktır.
 Ödeme İşlemleri : Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. Siparişini verdikten sonra 24 saat içerisinde ödemesi gönderilmemiş olan siparişler iptal edilir. Banka Havalesi veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka “Havale Bildirim Formu”nu doldurmak ve Büro Kırtasiye’ye iletmek zorundadırlar. Büro Kırtasiye ilerleyen zamanlar içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya yada kaldırmaya yetkilidir. Büro Kırtasiye, Müşterinin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.
 Ürünlerin Temin Edilmesi : Büro Kırtasiye internet sitesi üzerinden kendisine verilen tüm siparişleri en geç 3 iş günü içerisinde temin etmekle yükümlüdür. Herhangi bir sebeple Müşterinin verdiği sipariş ürünlerinin temin edilememesi durumunda, bu durum Müşteri’ye bildirilecek ve Müşterinin talep etmesi halinde ürün bedeli herhangi bir kesinti yapılmaksızın sipariş sürecini takip eden 7 gün içerisinde Müşteri’ye iade edilecektir.
 Ürünlerin Sevkiyatı : Büro Kırtasiye, ürün siparişi ve ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 3 işgünü içerisinde hazır hale getirecek ve Müşteriye sevk edecektir. Ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır. Ürün sevkiyatını üstlenen lojistik firmalarından kaynaklanan gecikmelerden Büro Kırtasiye sorumlu değildir. Gerek görmesi durumunda Büro KIrtasiye ürün sevkiyatını kendi personeline yaptırabilir.